Point Of View
7ο Φιλανθρωπικό Παζάρι Αγάπης και Αλληλεγγύης του Μεροπείου
Παύλος Λάμπρου![](https://www.boemradio.com/media/uploads_image/2015/12/13/p1a6d5prbc1df2vfp1brm1iqr1eec5_X49Y43_1170x600.jpg)
Το Μερόπειο, διοργανώνει το 7ο Φιλανθρωπικό Παζάρι Αγάπης και Αλληλεγγύης προς την Τρίτη Ηλικία, Δευτέρα 14 και Τρίτη 15 Δεκεμβρίου 2015 και ώρες από 10:00 έως 21:00
Το Παζάρι θα διεξαχθεί στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Μεροπείου, οδός Διονυσίου Αρεοπαγίτου 45, πεζόδρομος Ακρόπολης, απέναντι από την είσοδο του Ηρωδείου και δίπλα από τον Ιερό Ναό Αγίας Σοφίας Ακροπόλεως.
Οι επισκέπτες του Παζαριού θα βρούνε είδη οικιακής χρήσεως, ποτά, καλλυντικά, διακοσμητικά και δώρα, vintage και συλλεκτικά, χριστουγεννιάτικα, βιβλία, cd και dvd κ.α. σε εξαιρετικά χαμηλές τιμές.
Όλα τα αντικείμενα είναι ευγενική προσφορά των φίλων του Μεροπείου, που χωρίς αυτούς δε μπορούμε να συνεχίσουμε ένα φιλανθρωπικό έργο που μετρά ήδη 101 συνεχή χρόνια.
Τα έσοδα θα διατεθούν για την ενίσχυση της Μ.Φ.Η. του Μεροπείου, όπου φιλοξενούνται άπορες και οικονομικά αδύναμες κυρίες.
Σας περιμένουμε όλες και όλους, να αποδείξουμε ότι μια μικρή ενέργεια παράγει μεγάλο έργο.
Πληροφορίες: 210-9219398, 210-9218991, meropion@gmail.com, FB:ΜΕΡΟΠΕΙΟΝ
Μερόπειο. Ένας χώρος, πολλοί άνθρωποι, ένας σκοπός.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
![](https://www.boemradio.com/media/uploads_image/2024/07/24/p1i3i0b9rg17u1mei9jd1adhgdi3u_400x300.jpg)
Ήρωες του Gerald Sibleyras
Το Από Μηχανής θέατρο παρουσιάζει την πολυβραβευμένη κωμωδία Ήρωες του διάσημου συγγραφέα Gerald Sibleyras σε σκηνοθεσία Δημήτρη Μυλωνά και μετάφραση της Μαριάννας Τόλη....
![](https://www.boemradio.com/media/uploads_image/2024/07/24/p1i3hvjf2c1l0n1m1g15ocpg6qvl2v_400x300.jpg)
49ο Φεστιβάλ Αισχύλεια 2024
Το ιστορικό φεστιβάλ επιστρέφει για μια ακόμη χρονιά στην πόλη της Ελευσίνας | Έναρξη: 30 Αυγούστου στο Παλαιό Ελαιουργείο Ελευσίνας...
Σχόλια χρηστών
Για να συμμετέχετε στην συζήτηση πρέπει να γίνετε μέλη. Λάβετε μέρος σε κάποια συζήτηση κάνοντας roll-over στο αρχικό σχόλιο και πατήστε το κουμπί "Απάντηση". Για να εισάγετε ένα νέο σχόλιο χρησιμοποιήστε την φόρμα στο τέλος της λίστας.