Internal Interviews
Αναστασία Μουτσάτσου @ My Darkest Hours
Boem TeamΆραγε, είναι ικανή μια δίωρη εκπομπή να καλύψει με το ίδιο πάθος την πορεία 30 χρόνων της ερμηνεύτριας που υπηρετεί το ελληνικό τραγούδι σε όλες του τις πτυχές και εκφάνσεις και έχει τραγουδήσει πλάι σε όλους τους μεγάλους «σύγχρονούς» της;
Η ίδια που ερμήνευσε μεταξύ άλλων τον στίχο «κι όλα τα λάθη που ‘χω κάνει σε σένα να ‘βρουνε λιμάνι» κι έχει σημαδέψει ανεξίτηλα την ελληνική δισκογραφία με τη βελούδινη φωνή της, βρίσκει τον δρόμο της σε μια παράσταση με τίτλο «Γυναίκες» …
Άραγε «είναι ο κόσμος μια κρύα φυλακή»;
«Είναι άραγε έρωτας ή συμφορά» αυτή η συνάντηση; καιρός να το μάθουμε… Μια de profundis εξομολόγηση όπου τον πρώτο και κύριο λόγο έχει η μουσική και η ψυχή της ερμηνεύτριας.
Το Σάββατο 5 Νοεμβρίου στις 19.00 η εκπομπή “My Darkest Hours” φιλοξενεί την Αναστασία Μουτσάτσου, για να συζητήσουμε ειλικρινά και χωρίς πάθος για το εάν είναι «οι γυναίκες μόνες, ταξιδευτές μες τη ψυχή».
Συντονιστείτε!
Photos : Βλάσσης Χρυσόπουλος
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
![](https://www.boemradio.com/media/uploads_image/2024/07/24/p1i3i0b9rg17u1mei9jd1adhgdi3u_400x300.jpg)
Ήρωες του Gerald Sibleyras
Το Από Μηχανής θέατρο παρουσιάζει την πολυβραβευμένη κωμωδία Ήρωες του διάσημου συγγραφέα Gerald Sibleyras σε σκηνοθεσία Δημήτρη Μυλωνά και μετάφραση της Μαριάννας Τόλη....
![](https://www.boemradio.com/media/uploads_image/2024/07/24/p1i3hvjf2c1l0n1m1g15ocpg6qvl2v_400x300.jpg)
49ο Φεστιβάλ Αισχύλεια 2024
Το ιστορικό φεστιβάλ επιστρέφει για μια ακόμη χρονιά στην πόλη της Ελευσίνας | Έναρξη: 30 Αυγούστου στο Παλαιό Ελαιουργείο Ελευσίνας...
Σχόλια χρηστών
Για να συμμετέχετε στην συζήτηση πρέπει να γίνετε μέλη. Λάβετε μέρος σε κάποια συζήτηση κάνοντας roll-over στο αρχικό σχόλιο και πατήστε το κουμπί "Απάντηση". Για να εισάγετε ένα νέο σχόλιο χρησιμοποιήστε την φόρμα στο τέλος της λίστας.