Internal Interviews
Ο Δημήτρης Πανέλης @ Μίλα Μου Γι' Αυτό
Boem TeamΤην Τετάρτη 18/01/2016 στις 19:00, καλεσμένος του Κωνσταντίνου Λεβαντή και της Ήρας Δαμίγου στην εκπομπή "Μίλα Μου Γι' Αυτό", ο Δημήτρης Πανέλης.
Εμπνευστής του κινήματος "Σε Αναμονή" θα μας μιλήσει γι' αυτό και θα μας εξηγήσει τα πάντα για το πώς λειτουργεί αλλά και το πώς μπορεί κανείς να συμμετέχει.
Επειδή για όσους δεν ξέρουν (αλλά θα μάθουν) είναι πολύ απλός ο τρόπος που έμπρακτα μπορούμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλο.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
![](https://www.boemradio.com/media/uploads_image/2024/07/24/p1i3i0b9rg17u1mei9jd1adhgdi3u_400x300.jpg)
Ήρωες του Gerald Sibleyras
Το Από Μηχανής θέατρο παρουσιάζει την πολυβραβευμένη κωμωδία Ήρωες του διάσημου συγγραφέα Gerald Sibleyras σε σκηνοθεσία Δημήτρη Μυλωνά και μετάφραση της Μαριάννας Τόλη....
![](https://www.boemradio.com/media/uploads_image/2024/07/24/p1i3hvjf2c1l0n1m1g15ocpg6qvl2v_400x300.jpg)
49ο Φεστιβάλ Αισχύλεια 2024
Το ιστορικό φεστιβάλ επιστρέφει για μια ακόμη χρονιά στην πόλη της Ελευσίνας | Έναρξη: 30 Αυγούστου στο Παλαιό Ελαιουργείο Ελευσίνας...
Σχόλια χρηστών
Για να συμμετέχετε στην συζήτηση πρέπει να γίνετε μέλη. Λάβετε μέρος σε κάποια συζήτηση κάνοντας roll-over στο αρχικό σχόλιο και πατήστε το κουμπί "Απάντηση". Για να εισάγετε ένα νέο σχόλιο χρησιμοποιήστε την φόρμα στο τέλος της λίστας.